Suuseksi koolitus, mõeldes meestele.

Suuseks on imeline, aga kuidas seda teha nii, et see oleks nauditav mõlemale?

Koolitusel õpetatakse naistele, kuidas olla julge ja enesekindel ning milliseid punkte puudutada, et mõju naudingutest oleks suurim.
Koolitusele oleks soovitav tulla peale lingam-massaaži koolituse läbimist. Kombineerides suuseksi lingam- ja eesnäärmemassaažiga, on võimalus viia mees tõelisse naudingutega paradiis.
Loomulikult ei ole see ka takistuseks kui Sa pole varem ühelgi koolitusel käinud ja soovid alustada just suuseksist.

Miks on suuseks hea?

 • enamus mehi naudib seda
 • suuseks on hea kui seda hästi teha
 • ideaalne eelmänguks
 • vaheldus 
 • lähedus ja intiimsus
 • usalduse kasvamine
 • mees hindab suuseksi juures kõige enam pühendumist ja seda, et naine ise seda naudiks
 • kombineerimine erinevate lingami positsioonidega muudab selle veel meelelisemaks
 • suuseks on õrn, samas intensiivne ja tekitab mehes palju häid emotsioone

Suuseksi koolitus koosneb kahest osast:

 1. Sissejuhatus - Kas suuseks on ohutu, kuidas meest ja ka ise ennast selleks ette valmistada. Räägitakse kõigest, mida on vaja teada, et suuseks õnnestuks ja see ka Sulle endale meeldiks. Lisaks häid soovitusi ja lendlev fantaasia. I osa lõpetuseks suuseksi video.
 2. Praktika dildodel - Praktilises osas näitatakse ette positsioone ja erinevad kombineerimise võimalusi, mida siis koolitusel osalejad ise saavad endale sobivas tempos mulaažidel järgi proovida. Praktilise osa juurde kuulub ka kondoomi kasutamise õpetus.

Suuseksi tegemisel kasutatakse spetsiaalselt Itaaliast toodud šokolaadi-pähklikreemi, kus pähklisisaldus on 62%. Juba see pähklikreem ise on suussulav maitseorgasm. 

Suuseks on meestele kui kirss tordil ja kui oskad seda teha hästi ning enesekindlalt, sulab mees kui vaha.

Mis on oodatav tulemus?

Palju rohkem enesekindlust, julgust katsetada erinevaid variante ning mis peamine, mees vaatab Sind peale selliseid kogemusi täiesti uue pilguga. Koolitus on tõeliselt lahe ja inspireeriv.

Seni pole ükski koolituse testgrupis osalenud naine öelnud, et ta oleks tundnud end ebamugavalt. Naised, kes ühte gruppi juhuslikult satuvad on teineteisele ka oma nippe jaganud ja see teebki sellest koolitusest vahetu ning siira kogemuse. Seks ja naudingud on meie elu üks imelisematest osadest!

Suuseks on paljude jaoks kahjuks tabu, aga luban, et peale seda koolitust tunned end kui kala vees ja julged katsetada ning oled seda tehes kordades enesekindlam.

Mehed armastavad vaadata kui naine neile suuseksi teeb (alati on muidugi erandeid) ja kui ise seda naudid võid kogeda erakordselt imelisi emotsioone.

Suuseks on tee mehe südamesse!

 • Kaasa saab suuseksi koolituse materjali 

Koolitus kestab 2,5 h

 

 

 

 

Registreerimiseks avatud sündmused

 • 05.08.2024 16:00-18:30

  Suuseksi koolitus

  125.00

  Toimumiskoht: Epp Kärsini Stuudio

  Ostukorvi eest saab tasuda ka järelmaksuga ja osade kaupa!