Kes on Epp Kärsin

“Armastus päästab maailma!”

Et kõik ausalt ära rääkida, pean alustama päris algusest :)

Juba lapsena huvitasid mind seksuaalsed teemad ja õnneks oli kodus ka vastavat kirjandust. Seega olen tänulik oma vanematele, et nad lasid mul selle maailmaga tutvuda ilma, et see oleks häbi või piinlikkust valmistanud. Tunnistan ausalt, et ootasin seda esimest korda...  Paraku polnud see pooltki nii nagu olin lugenud raamatutest ja näinud filmidest.

Kõik, mida olen oma elus teinud ja kogenud, on mind ette valmistanud selleks, kes olen täna ja mida ma teen. Mulle ei lähe korda kui keegi ütleb, et ma ei ole normaalne. Ja kes üldse ütleb, mis on normaalne ja mis normaalsus? Ma tean ise, kes ma olen, seda teavad ka mu pere ja kallid lähedased sõbrad ning see ongi minu jaoks kõige tähtsam. Ma armastan iseend ja püüan olla iga päev parim versioon endast, seda ilma võltside maskideta. Armastan elu ja inimesi!

Ma ei hakka peensusteni üles loetlema seda, mitmeid koole olen lõpetanud ja kui palju erinevaid ameteid omandanud, aga üks, mis kindel, Hunt Kriimsilmast on neid kindlasti rohkem :)

Tähtsamaks pean Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna lõpetamist. Sealt ka ettevalmistus seksuaalsusealustele, anatoomiale ning füsiloogiale. Olen õppinud ka Hiina medistiini ning läbinud erinevaid tantrateraapia koolitusi ja töötubasid. Tantra sõna ma ei ise kasuta, sest selle tähendus on paljude eestlaste jaoks rikutud.

Oma koolitused olen kokku pannud iseenda kogemustest. Mulle meeldib seks ja mulle meeldivad naudingud ning olen 100% praktik.

See, mida teised võibolla raamatust loevad, seda ja veel rohkematki kogen mina läbi oma keha. Kõige enam ongi mind mõjutanud mu enda kogemused ja selle baasilt sündisidki erinevad loengud ja koolitused.

Ma ei tööta terapeudina. Ainus mees, kelle peal harjutan, on minu enda kallis mees.

Oma elus olen ära proovinud kõik, mis mulle huvi pakkunud ning olen tänulik, et see ampluaa nii lai on. Seepärast ilmselt olengi kogemuskoolitaja ja mitte kuiv teoreetik :)

Olen siiralt aus ja räägin asjadest nii nagu need on, ilma häbi ja ebamugavuseta. Mulle meeldib rääkida, mida olen kogenud ja kogen, mulle meeldib jagada seda maailma, mis on nii imeline ja kordumatu.

Mul on oma missioon, tänaseks ma enam ei kahtle, et selleks missiooniks on päästa maailm armastusega!

Seks ja seksuaalsus - ma soovin, et inimesed mõistaksid, et see on elu kõige imelisem osa, see on teadlikkus ja tohutu vägi elada oma elu just nii nagu unistad ja soovid.

Seksuaaltervisest teadlik olemine aitab meil elus teha õigemaid valikuid. Tänaseks käin oma kulu ja kirjadega koolides tasuta loenguid pidamas, et täita kasvõi natukenegi seda suurt tühimikku, mis valitseb meie haridusüsteemis seoses seksuaaltervise valdkonnaga.

Olen iseseisvalt läbi töötanud suurel hulgal seksuaalteemalisi teadusartikleid, raamatuid, trükiseid ja kulutanud lugematul hulgal tunde, et end harida.

Kahjuks ei ole Eesti Vabariigis võimalik õppida seksuaaltervist mitte üheski kõrgkoolis. Nii püüangi end ise koolitada ja leida seminare, mis haakuksid minu meelisteemaga.

Unistan suurelt ja loodan reformida ühel hetkel seksuaalhariduse Eesti koolides, anda välja raamatuid ja et saaksin oma telesaate!

Ma soovin, et inimesed saaksid teada ja ise kogeda kui imeline ning puhas on seksuaalsus ja kõik, mis sellega seondub!

Ma tean, et armastus päästab maailma!

 

Armastusega

Epp

 

Soovid rohkem teada Mida teised minust arvavad?  "Meedia" rubriigist leiad päris mitmeid meediakajastusi, mis puudutavad nii mind isiklikult, kui ka minu õpetusi.