Apollo Kinodes Epp Kärsini loeng noortele "Seksist ilma häbita!"

Loeng on suunatud noortele, et nad saaksid edaspidi olla rohkem teadlikud seksuaalsusest, seksist ja kõigest muust, mis sellega seotud. Arutluse all on teemad, millest üldjuhul koolis ega kodus ei räägita.

Loengud toimuvad:
08.05.2024 Tallinnas Apollo Kinos Solaris ;
15.05.2024 Tartus Apollo Kinos Tasku.

Pääsmed (10.- €) müügil Apollo Kino kodulehel.

Loeng koosneb kahest osast:

1. Esimeses osas tuleb juttu perekonna mõjust noorele, teadliku suhte loomisest iseenda ja teistega, hügieenist, armumisest, armastusest, eneseväärikusest, vahekorrast, naudingutest, pornomaailmast, eneserahuldamisest, vaimsest tervisest ja mõtete mõjust enesetundele ning muudest põnevatest ning kõnekatest teemadest. Kõigest räägitakse ilma tabudeta, ausalt ja siiralt, just noortele kohaselt ning teemadest, mis neid kõnetavad.

2. Teises osas vastab Epp osalejate küsimustele. Küsimusi on võimalik esitada anonüümselt ehk panna need paberile kirja ja pausi ajal libistada küsimuste laekasse.

Mis on oodatav tulemus?

Julgus, teadlikkus, enesekindlus, õiged väärtused, oskus end kehtestada. Kuidas luua hea ja armastust täis suhe? Üksik suhe ei tohi teha haiget! Ning kindlasti peale loengut on nooruk  iseendast ja teistest  teadlikum, oma soovidest ja vajadustest ja oskab end paremini väljendada.  Hirmud ja tabud seksi ümber kaovad, sest tõde teeb vabaks!  Areneb oskus enda piire kehtestada ja julgus öelda, mis meeldib, mis mitte ja seda igal elutasandil. Samuti suureneb mõistmine, et miks keegi nii käitub või selline on? Me kõik soovime olla armastatud ja armastada, alguse saab see iseendast! Peale loengut tunned end laetuna uutest teadmistest ja garanteerin, et see loeng muudab Sinu elu!

 Loeng on mõeldud noortele, kellel huvi seksi ja seksuaalste teemade vastu ja on valmis avatult loengut kuulama. Soovituslik vanus on individuaalne, kuid pigem mitte alla 12  eluaastast.

Registreerimiseks avatud sündmused

Momendil avalikuks registreerimiseks koolitusi / seminare sellel teemal ei ole. Liitu infokirjaga või vaata koolituskalendrist teisi koolitusi.