Jade Egg, M suurus *Pilt on illustratiivne, muna värvus varieerub helerohelisest mustani.
1tk

Jade Egg, M suurus *Pilt on illustratiivne, muna värvus varieerub helerohelisest mustani.
1 tk

62.00 €

Vaagnapõhjalihaste treenimise praktika on tuhandeid aastaid olnud teada taoismi meistritele, kes mõistsid energiate liikumist kehas. Vaagnapõhjalihaste treening tagas neile pikaajalise tervise ja võimaldas muundada seksuaalenergiat kõrgemaks vaimseks energiaks. Kõige looduslähedasemaks ja loomulikumaks vahendiks intiimpiirkonna treenimisel on olnud jaadist munad. Läbi aegade on see olnud oluliseks abivahendiks naiselikkuse ning sisemise sära võimendamisel.

Jadeiidist munade pidev kasutamine aitab naistel kogeda võimsamaid ning järjestikulisi orgasme ning olla tundlik ja tervisest pakatav. Lisaks leevendab treenimine seljavalu ja ristluude tugiprobleeme, hoiab ära emaka ning tupeseinte allvajet, lahendab uriinipidamatuse probleeme ning tasakaalustab vaagnapõhja ning siseelundeid.

Millist muna valida?

Praktikaks kasutatavate kivist munade materjalil on oluline tähtsus. Kõige esimeseks munaks soovitatakse kasutada jaadi (jadeiit või nefriit), sest see keskendub naiseks olemise tuumale. Standardsuuruseks on tavaliselt M, mis on ka meie lehel müüdavate munade suuruseks. Kuid olemas on ka suurem (L) ja väiksem (S) muna, mida meie e-poest osta ei saa.

Jadeiit on nii iidsete Mayade kui Hiina pühakivi, mis integreerib meele kehaga ja sümboliseerib mõistust, halastust, vaprust, püsivust, õiglust, tagasihoidlikkust, lahkust ning truudust. Jadeiit pikendab eluiga läbi oma ustavate võnkumiste, mis mõjuvad tasakaalustavalt kogu organismile. Kivi kosutab neere ning südant, ergutab ainevahetust ning vereringet, tasakaalustab vererõhku ning närvisüsteemi. Lisaks sellele aitab see avada ning tasaskaalustada südametšakrat ning tervendada inimest tunnete tasandil.

JadeEgg treeningu kasutegurid

  • Treenimine JadeEgg munadega hoiab seksuaalorganeid toonuses, pinguldab vagiinat ja aitab taastuda sünnitustest
  • Parandab verevarustust ja hormonaalsüsteemi toimimist
  • Suurendab orgasmide kogemise võimet ja seksuaalset naudingut armatsemisel
  • Sa avastad, et Sul on lisaks G-punktile veel mitmeid teisi tundlikke punkte, mille olemasolust Sa polnud isegi teadlik
  • Kasvab vaagnapõhjalihaste toonus, mis aitab ära hoida alaseljavalude tekkimise
  • Hoiab ära uriinipidamatuse probleemid ja emaka allavaje
  • Säilitab seksuaalorganite loomuliku niiskutaseme ja tervisliku bakteriaalse keskkonna
  • Suurendab eluenergia liikumist üles teistesse chakratesse, mis parandab üldist heaolu ja õnnelikkust
  • Säilitab nooruslikkuse ja elujõu

* Pilt on illustratiivne